Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

’НАПИСАННЯ ТА ВІДЛАГОДЖЕННЯ ПРОГРАМ ЗА ДОПОМОГОЮ СИМУЛЯТОРА МП КР580ИК80

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки
Факультет:
Радіотехніка
Кафедра:
Радіоелектроніки та електронної техніки (РЕПС)

Інформація про роботу

Рік:
2014
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Цифрові пристрої та мікропроцесори в радіотехнічних системах
Група:
РТ 3

Частина тексту файла

Міністерство освіти та науки України Національний університет "Львівська Політехніка"  Лабораторна робота №1 ‘’НАПИСАННЯ ТА ВІДЛАГОДЖЕННЯ ПРОГРАМ ЗА ДОПОМОГОЮ СИМУЛЯТОРА МП КР580ИК80’’ з дисципліни ЦП та МП Мета роботи: Ознайомитись з можливостями симулятора МП КР580ИК80 „8085 Simulator IDE”. Засвоїти основи написання та відлагодження програм на мові Асемблера. Порядок роботи Блок схема першої програми:  2. Текст першої програми наступний: start: mvi B,03; next: DCR B; JNZ next; JMP start; 3. Перевожу програму в машинний код. Перша програма після її компіляції:  4. Індивідуальне завдання На початку програми присвоюю акумулятору (регістру А) значення рівне 1 і в циклі здійснюю зсув бітів акумулятора в ліво на один розряд (команда RLC). В покроковому режимі переглянути зміни значень регістрів А та В. Змінюю кількість ітерацій циклу. 4.1 Текст індивідуальної програми: Start: mvi B,4; mvi A,3; next: DCR B; RLC; JNZ next; JMP Start; End  Основне вікно програми після написання програми і запуску її у вікні „Assembler” за допомогою команди «Tools →Assemble & Load”;  Вікно „Assembler” з текстом програми згідно з індивідуальним завданням;  Вікно „Breakpoint manager” зі скомпільованою програмою, згідно з індивідуальним завданням; Висновок: Лабораторна робота допомогла зрозуміти основні принципи написання програм на мові Assembler. Показала, як можна написати програму, провірити скільки комірок займає кожна команда і яким чином після виконання команди «Tools →Assemble & Load» в стимуляторі можна спостерігати роботу програми у вікні „Breakpoint manager”.
Антиботан аватар за замовчуванням

03.06.2014 08:06

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини